Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Español(Spanish Formal International)

Pobierz ulotkę

MI on Facebook

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o aktualnościach naszego Instytutu dopisz się do newslettera
Strona główna Archiwum aktualności
2-dniowy Warsztat: Uważność w pracy z Emocjami
środa, 16 marca 2016 14:24

 

Uważność w Pracy z Emocjami - 2-dniowy warsztat w Szczecinie

23-24 kwietnia (sobota, 10-17, niedziela, 10-16), Szczecin

Prowadzenie: Julia E. Wahl

Jak wykorzystać uważność w pracy z emocjami? Jak podchodzić do różnych emocji? Jak wykorzystywać tzw. trudne emocje? Jak nie zachlysnac sie emocjami przyjemnymi? Które emocje są bardziej 'prozdrowotne'? Tymi i innymi kwestiami zajmiemy się w trakcie dwudniowego warsztatu. Warsztat będzie przede wszystkim skupiał się na doświadczaniu (praktyce), będzie również zawierał elementy teoretyczne. 

Termin mindfulness odnosi się zarówno do praktyki jak i podejścia, które polega na byciu całkowicie obecnym wobec doświadczenia płynącego zarówno z zewnątrz (inni ludzie, miejsca), jak z wewnątrz (własne myśli, uczucia, doznania cielesnej) w każdej bieżącej chwili. Nie chodzi jedynie o umiejętność skoncentrowania się na danym obiekcie, odczuciu, człowieku. Chodzi o jakość bycia wobec każdego pojawiającego się zjawiska, niezależnie od tego, czym to zjawisko jest, czy wydaje nam się przyjemne, nieprzyjemne, a może nawet obojętne.


Termin: 23-24 kwietnia (sobota, 10-17, niedziela, 10-16), Szczecin

Cena: 400PLN, dla uczestników poprzednich warsztatów zniżka 50PLN.


Prowadzenie: Julia E. Wahl – psycholog, psychoterapeuta (szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie integracyjnym w Manchester Institute for Psychotherapy, Manchester, Wlk. Brytania,  u Richarda Erskine’a, PhD z Institute for Integrative Psychotherapy, Nowy Jork, USA), założyciel i dyrektor The Mind Institute (www.mindinstitute.com.pl), trener uważności (mindfulness) oraz współczucia (compassion). Przeprowadziła ponad 30 edycji 8-tyg. Treningu Uważności w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu oraz Gdańsku. Przez ostatnie kilka lat pracowała w Szpitalu MSW w Otwocku na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, gdzie prowadziła terapię indywidualną, grupową, warsztaty na temat złości. Obecnie superwizuje się u Marii Marquardt (Katowicki Instytut Psychoterapii ) oraz Christophera Germera, PhD (Harvard Medical School). Przeprowadziła szereg warsztatów i szkoleń m.in. na temat psychoterapii, psychopatologii, radzenia sobie z emocjami, uważności oraz współczucia m.in. dla dyrektorów więzień polskich, Komendy Głównej Policji. Obecnie tworzy program wsparcia dla pacjentów onkologicznych w oparciu o podejście współczucia w ramach doktoratu na University of Derby.


Informacje i zapisy:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , telefon: +608 079 909 

(można zostawić wiadomość SMS/prosimy nie zostawiać wiadomości na automatycznej sekretarce), 

w godz. 10 - 18 (od pn do pt).


KROK 1. W celu zapisania się na Warsztat i rezerwacji miejsca należy wypełnić formularz rejestracjny i przesłać go na nasz adres emailowy (  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

KROK 2. Następnie należy wpłacić zaliczkę (w wysokości 150 PLN) lub całość opłaty za Warsztat (najpóźniej 2 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu).


Numer konta:

JULIA WAHL
DERBY DE11HF, UK


Przelewy krajowe:

ING BANK ŚLĄSKI

12 1050 1559 1000 0092 1047 7411


Przelewy zagraniczne: 
IBAN PL
12 1050 1559 1000 0092 1047 7411
SWIFT CODE INGBPLPW

 

koniecznie z dopiskiem: "WARSZTAT SZCZECIN"

Wystawiamy rachunki (ze względów księgowych najpóźniej do dwóch tygodni od rozpoczęcia Warsztatu).

 

 

Aktualności

Warsztaty

Szkolenia

Wykłady


© 2019 The Mind Institute Wszelkie prawa zastrzeżone | Created by BlueBuoy