8-tygodniowy Trening Współczucia (Compassion for Life): Autorski program Julii E. Wahl (na bazie Compassion-Focused Therapy).

Współczucie jest sercem uważności. Współczucie według definicji Dalajlamy to „wrażliwość na cierpienie siebie i innych, a jednocześnie głębokie zaangażowanie dotyczące jego zmniejszenia”, a zatem jest to „wrażliwa uwaga/świadomość plus motywacja” (Gilbert, 2010) i działanie. Obecnie podejście to jest z sukcesem stosowane w psychoterapii, a badania pokazują, iż trening współczucia znacznie zmniejsza poczucie wstydu, samokrytykę, depresję oraz lęk.

8 spotkań, co tydzień, w godz. 18:00 – 20:15. Każde spotkanie dot. innego wątku, składa się z odniesienia do teorii, a przede wszystkim wspólnej praktyki (ćwiczeń formalnych) i dyskusji doświadczenia/pytań dot. doświadczeń. Pomiędzy spotkaniami uczestnicy praktykują według odpowiednich instrukcji i z odpowiednimi nagraniami, eksplorują różne tematy, które powinny się przełożyć na życie.


Terminy wszystkich spotkań:

Czwartki, 18:00 – 20:15

Prowadzenie: Julia E. Wahl

Miejsce: On-Line (ZOOM)

Cena: 800 PLN

Informacje i zapisy: mindinstitute@mindinstitute.com.pl

Telefon: +608 079909 (można zostawić wiadomość SMS/prosimy nie zostawiać wiadomości na automatycznej sekretarce), w godz. 10 – 17 (od pn do pt).


KROK 1. W celu zapisania się na Warsztat i rezerwacji miejsca należy wypełnić formularz rejestracyjny (wystarczy w formie elektronicznej, nie trzeba skanować) i przesłać go na nasz adres emailowy (mindinstitute@mindinstitute.com.pl). Formularz prześlemy na Państwa adres.

KROK 2. Następnie należy wpłacić zaliczkę (w wysokości 230 PLN) lub całość opłaty za Warsztat (najpóźniej 2 tygodnie przed rozpoczęciem Warsztatu).

Numer konta:
JULIA WAHL MI

Przelewy krajowe:
ING BANK ŚLĄSKI
22 1050 1559 1000 0097 1268 9299
*Istnieje możliwość wpłaty również w innej walucie: GBP lub EUR

koniecznie z dopiskiem: „GRUPA WARSZAWA – WSPOLCZUCIE”.

* Wystawiamy faktury.
* W przypadkach losowych istnieje możliwość rozłożenia opłaty na dwie raty.