Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Español(Spanish Formal International)

Pobierz ulotkę

MI on Facebook

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o aktualnościach naszego Instytutu dopisz się do newslettera
Strona główna Archiwum aktualności
Uważność w Pracy z Emocjami - 2-dniowy warsztat w Warszawie
czwartek, 31 marca 2016 12:58

 

Uważność w Pracy z Emocjami - 2-dniowy warsztat w Warszawie

4-5 czerwca (sobota, 10-17, niedziela, 10-16), Warszawa

Prowadzenie: Magda Mazurkiwicz

Jak wykorzystać uważność w pracy z emocjami? Jak podchodzić do różnych emocji? Jak wykorzystywać tzw. trudne emocje? Jak nie zachlysnac sie emocjami przyjemnymi? Które emocje są bardziej 'prozdrowotne'? Tymi i innymi kwestiami zajmiemy się w trakcie dwudniowego warsztatu. Warsztat będzie przede wszystkim skupiał się na doświadczaniu (praktyce), będzie również zawierał elementy teoretyczne. 

Termin mindfulness odnosi się zarówno do praktyki jak i podejścia, które polega na byciu całkowicie obecnym wobec doświadczenia płynącego zarówno z zewnątrz (inni ludzie, miejsca), jak z wewnątrz (własne myśli, uczucia, doznania cielesnej) w każdej bieżącej chwili. Nie chodzi jedynie o umiejętność skoncentrowania się na danym obiekcie, odczuciu, człowieku. Chodzi o jakość bycia wobec każdego pojawiającego się zjawiska, niezależnie od tego, czym to zjawisko jest, czy wydaje nam się przyjemne, nieprzyjemne, a może nawet obojętne.


Termin: 4-5 czerwca (sobota, 10-17, niedziela, 10-16), Warszawa

Cena: 400PLN.


Prowadzenie: 

Magdalena Mazurkiewicz - psycholog, psychoterapeuta, coach, współtwórczyni The Mind Institute, trenerka uważności (mindfulness) oraz współczucia (compassion). Przez 3 trzy lata pracowała w Szpitalu MSW w Otwocku na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, gdzie prowadziła terapię indywidualną, grupową, treningi uważności, warsztaty radzenia sobie z trudnymi emocjami oraz trudnymi relacjami. Prowadziła również warsztaty radzenia sobie ze złością I trudnymi pracownikami dla dyrektorów więzień polskich. Obecnie tworzy program rozwijający komunikację międzykulturową z wykorzystaniem mindfulness w ramach swojego doktoratu w Instytucie Psychologii PAN.


Informacje i zapisy: 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 
tel. +48 603 375 160

Nr konta:
84 1600 1215 0003 0162 8906 7011
BGŻ BNP Parisbas
z dopiskiem: emocje warszawa

 

 

 

Aktualności

Warsztaty

Szkolenia

Wykłady


© 2019 The Mind Institute Wszelkie prawa zastrzeżone | Created by BlueBuoy