Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Español(Spanish Formal International)

Download leaflet

MI on Facebook

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o aktualnościach naszego Instytutu dopisz się do newslettera
Wprowadzenie do Podejścia Pustki - 2-dniowy Intensywny Szczecin, 23-24 czerwca
Friday, 27 October 2017 00:00

Medytacja pustki (shunyata) dotyczy uświadomienia sobie tego, jak chwytamy się różnych form iluzji, jak stwarzamy różne formy halucynacji i tym samym cierpienia, a także tego, jak możemy zapanować nad naszym emocjonalnym umysłem. Ta forma medytacji pozwala nam także zwiększyć poziom współczucia.


Pustka nie oznacza nihilizmu, obojętności, wręcz przeciwnie: pozwala nam w bardziej żywy i współczujący sposób spojrzeć na siebie i świat wokół nas.
Warsztat pozwoli zapoznać się z podstawowymi technikami medytacji pustki. Będzie przede wszystkim nakierowany na doświadczenie, ale z odniesieniem do teorii.

 

W celu uczestniczenia należy mieć wcześniejsze doświadczenia w medytacji (np. medytacji uważności).
Obecnie doświadczany kryzys psychiczny (np. żałoba, epizod depresyjny, psychotyczny) wyklucza uczestnictwo.
W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt.


CENA: 400 PLN (w cenę wliczone są materiały oraz przerwy kawowe).
W razie niewystarczającej liczby uczestników, organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu - w takim przypadku uczestnicy otrzymują zwrot całości wpłaconej kwoty.

TERMIN:
Szczecin
23-24 czerwca 2018:
sobota (12:00-17:30), niedziela (10:00 - 17:00)


MIEJSCE: al. Papieża Jana Pawła II 42, 70-001 Szczecin (Namast Joga)


Prowadzenie: Julia E. Wahl – psycholog, psychoterapeuta (szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie integracyjnym w Manchester Institute for Psychotherapy, Manchester, Wlk. Brytania, u Richarda Erskine’a, PhD z Institute for Integrative Psychotherapy, Nowy Jork, USA), założyciel i dyrektor The Mind Institute (www.mindinstitute.com.pl), trener uważności (mindfulness) oraz współczucia (compassion). Przeprowadziła ponad 30 edycji 8-tyg. Treningu Uważności w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu oraz Gdańsku. Przez ostatnie kilka lat pracowała w Szpitalu MSW w Otwocku na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, gdzie prowadziła terapię indywidualną, grupową, warsztaty na temat złości. Obecnie superwizuje się u Marii Marquardt (Katowicki Instytut Psychoterapii) oraz Christophera Germera, PhD (Harvard Medical School). Przeprowadziła szereg warsztatów i szkoleń m.in. na temat psychoterapii, psychopatologii, radzenia sobie z emocjami, uważności oraz współczucia m.in. dla dyrektorów więzień polskich, Komendy Głównej Policji. Obecnie tworzy program wsparcia dla pacjentów onkologicznych w oparciu o podejście współczucia w ramach doktoratu na University of Derby.


Informacje i zapisy: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , telefon: +608 079 909 (można zostawić wiadomość SMS/prosimy nie zostawiać wiadomości na automatycznej sekretarce),
w godz. 10 - 18 (od pn do pt).

KROK 1. W celu zapisania się na Warsztat i rezerwacji miejsca należy wypełnić formularz rejestracyjny i przesłać go na nasz adres emailowy ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ).
KROK 2. Następnie należy wpłacić zaliczkę (w wysokości 150 PLN) lub całość opłaty za Warsztat (najpóźniej 2 tygodnie przed rozpoczęciem Treningu).


Numer konta:
JULIA WAHL
Przelewy krajowe:
ING BANK ŚLĄSKI
12 1050 1559 1000 0092 1047 7411

Przelewy zagraniczne:
IBAN PL12 1050 1559 1000 0092 1047 7411
SWIFT CODE INGBPLPW

koniecznie z dopiskiem: „WARSZTAT PUSTKI”
* Wystawiamy rachunki (ze względów księgowych do dwóch tygodni od rozpoczęcia Warsztatu).

 

News

Workshops

Courses

Lecturers


© 2019 The Mind Institute Wszelkie prawa zastrzeżone | Created by BlueBuoy